Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bramki bezpieczeństwa służą oddzieleniu stref, zakończeniu ciągów komunikacyjnych lub spowolnieniu, zwróceniu uwagi pracownika na wejście do obszaru niebezpiecznego. Trzy modele bramek - lewa, prawa i wahadłowa, pozwalają na dobór odpowiedniego wariantu do każdej strefy w Twoim miejscu pracy.

Bramki bezpieczeństwa

Przemysłowe bramki bezpieczeństwa są niezbędne w wielu zakładach produkcyjnych czy miejscach pracy. W naszej ofercie mamy szeroki wybór tego rodzaju zabezpieczeń. Oferujemy warianty takie jak:

  • bramka na słupku,
  • samo skrzydło,
  • bramka na słupku z dodatkowym słupkiem.

Zapewniamy również możliwość wykonania produktów w innych wymiarach niż proponowane na stronie — wystarczy się z nami skontaktować przed złożeniem zamówienia.

Bramki bezpieczeństwa

Bramka samo skrzydło Bramka samo skrzydło
Producent: Keda
Cena:

999,00 zł

Cena netto: 812,20 zł

zobacz więcej
Bramka na słupku Bramka na słupku
Producent: Keda
Cena:

1 349,00 zł

Cena netto: 1 096,75 zł

zobacz więcej
Bramka na słupku  + dodatkowy słupek Bramka na słupku + dodatkowy słupek
Producent: Keda
Cena:

1 849,00 zł

Cena netto: 1 503,25 zł

zobacz więcej

Bramki bezpieczeństwa — przemysłowe zastosowania

Bramki bezpieczeństwa mogą być stosowane nie tylko we wnętrzach budynków, ale też na zewnątrz. Prawidłowo zamontowane, solidne i w pełni sprawne zabezpieczenia tego rodzaju zapewniają skuteczną ochronę przed nieuprawnionym wtargnięciem na dany teren. Służą także do oddzielania różnych stref (np. niebezpiecznych obszarów od miejsc, w których nie występują żadne szkodliwe dla zdrowia lub życia czynniki). Przemysłowe bramki bezpieczeństwa mogą być również stosowane w celu zakończenia ciągów komunikacyjnych lub ich spowolnienia.

Nasza oferta: solidne bramki bezpieczeństwa

W naszej ofercie mamy wiele różnych produktów, mających za zadanie zwiększenie poziomu zabezpieczenia różnych zakładów przemysłowych, dróg wewnętrznych czy miejsc pracy. Do takich artykułów należą m.in. bramki bezpieczeństwa. Modele, które oferujemy, charakteryzuje wysoka jakość wykonania, odporność na niesprzyjające warunki panujące w otoczeniu, a także konkurencyjna cena. Zapewniamy też profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy do zamawiania solidnych produktów z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl