Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Odboje regałowe

Właściwe przygotowanie powierzchni magazynowych jest ważne ze względów bezpieczeństwa osób wykonujących prace. Zgodnie z przepisami prawa, to na pracodawcy ciążą obowiązki właściwego zabezpieczenia przestrzeni, adekwatnie do występujących zagrożeń.

Czym są odbojniki regałowe?

Odboje regałowe to elementy konstrukcyjne wykorzystywane do ochrony krańców regałów. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, najczęściej stali, która zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Elementy stosowane są w miejscach, które w sposób szczególny narażone są na zniszczenie, jak np. magazyny, hale produkcyjne, sklepy. Przymocowywane są bezpośrednio do konstrukcji słupa regału, aby zapobiec ich uszkodzeniu.

Odboje regałowe

Blacha L #6mm H400 160x160 Blacha L #6mm H400 160x160
Producent: Keda
Cena:

244,00 zł

Cena netto: 198,37 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Blacha regałowa U Blacha regałowa U
Producent: Keda
Cena:

160,00 zł

Cena netto: 130,08 zł

szt.
zobacz więcej
Blachy L Blachy L
Producent: Keda
Cena:

162,00 zł

Cena netto: 131,71 zł

zobacz więcej
Blachy płaskie Blachy płaskie
Producent: Keda
Cena:

141,00 zł

Cena netto: 114,63 zł

zobacz więcej
Blachy U Blachy U
Producent: Keda
Cena:

208,00 zł

Cena netto: 169,11 zł

zobacz więcej

Zastosowanie odbojnic w powierzchniach magazynowych

Odbojniki regałowe szczególne znaczenie zyskują w miejscach, w których na co dzień wykorzystywane są wózki widłowe oraz ręczne wózki paletowe, np. w magazynach wysokiego składowania, gdzie towary przechowywane są na paletach. Są niezbędnym elementem infrastruktury, który pozwala zadbać zarówno o wyposażenie magazynu, jak i towar. Odbojniki do regałów magazynowych montowane są na dolnych elementach konstrukcji, narożnikach regałów, a także narożnikach ścian.

Rodzaje odbojnic regałowych

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne warianty odbojnic do regałów magazynowych, dzięki czemu w jednym miejscu można zakupić elementy niezbędne do kompleksowego przystosowania magazynu. W asortymencie dostępne są:

  • odboje regałowe w kształcie litery U;
  • odbojniki regałowe - blachy w kształcie litery L;
  • blachy płaskie.

Odbojnice regałowe z blachy płaskiej

Ten szczególny wariant odbojnic regałowych wykorzystywany jest do ochrony bocznych elementów regałów. Świetnie sprawdzi się też w halach produkcyjnych, gdzie konieczne jest zabezpieczenie znajdujących się w linii technologicznej maszyn i urządzeń. W sprzedaży dostępne są blachy płaskie wykonane ze stali malowanej proszkowo lub malowanej proszkowo i ocynkowanej.

Jakie odbojnice regałowe wybrać?

Szukając odpowiednich rozwiązań, należy zwrócić uwagę na przeznaczenie. Biorąc pod uwagę ryzyko uszkodzenia, wybrać można odbojnicę regałową w kształcie litery U lub L, aby cała konstrukcja była właściwie zabezpieczona. Dostępne w naszej ofercie propozycje standardowo wykonane są ze stali o grubości 4 mm, jednak istnieje możliwość personalizacji zamówienia. W takiej sytuacji prosimy o kontakt.

Odbojniki do regałów magazynowych dostępne są w dwóch wariantach - całe żółte lub żółto-czarne, dzięki czemu są bardziej widoczne. Elementy malowane są proszkowo. Wybierając odpowiednie odbojnice regałowe, należy stawiać na jakość wykonania i materiały, wykorzystane do wykonania. Produkty są dodatkowo wyposażone w elementy mocujące, pozwalające przytwierdzić odbojnicę do podłoża. Dzięki temu można mieć pewność, że nawet w przypadku ewentualnej kolizji podczas prac magazynowych, pozostaną na właściwym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl