Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Lustra drogowe podwyższają bezpieczeństwo komunikacji na terenie miast, ale mogą służyć również na terenach zakładów pracy np. na parkingach. Dzięki odblaskom są bardzo widoczne, a lustra wykonane z poliwęglanu i INOX są nietłukące co sprawia, że będą odporne na akty wandalizmu.

Lustra drogowe na skrzyżowania i wyjazdy z posesji

Lustra drogowe, znane również jako lustra wypukłe, są nieodłącznym elementem infrastruktury drogowej. Instalowane są szczególnie w miejscach o ograniczonej widoczności, która może prowadzić do kolizji lub wypadków. Umieszczone na skrzyżowaniach, zakrętach i wyjazdach z posesji, pełnią istotną funkcję w eliminowaniu martwych punktów i zwiększaniu świadomości kierowców. W naszej ofercie przygotowaliśmy dwa warianty luster drogowych:

  • TM - przeznaczone do użytku na drogach publicznych, ale również na obszarach prywatnych. To lustra wyprodukowane z akrylu, INOX lub poliwęglanu, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy silny wiatr. Wyposażone w czteropunktowy uchwyt z przegubem kulowym zapewniają możliwość regulacji w każdej płaszczyźnie. Lustra drogowe TM posiadają certyfikat TÜV i 5 lat gwarancji.
  • TM-I - tego typu akrylowe lustra zamiast standardowej biało-czerwonej obwódki wokół lustra, charakterystycznej dla wariantu TM, mają czerwone wąskie obramowanie, które jest również dobrze widoczne. Lustra drogowe TM-I są tak samo solidne, odporne i wytrzymałe. Posiadają certyfikat TÜV i 5 lat gwarancji. Znajdują zastosowanie w miejscach prywatnych.

 

Lustra drogowe

TM TM
Producent: Dancop
Cena:

1 427,00 zł

Cena netto: 1 160,16 zł

zobacz więcej
TM-I TM-I
Producent: Dancop
Cena:

1 018,00 zł

Cena netto: 827,64 zł

zobacz więcej

Wybierz niezawodne lustro drogowe

Wyjazd z posesji, skrzyżowanie, skręty z martwymi punktami czy miejsca, gdzie pojazdy mogą nagle pojawić się z bocznego kierunku, stanowią potencjalne zagrożenie - na takich obszarach z ograniczoną widocznością doskonale sprawdzają się lustra drogowe. Zamontowane pod odpowiednim kątem eliminują martwe punkty, umożliwiając kierowcom skuteczniejsze obserwowanie otoczenia i reagowanie na zbliżające się pojazdy. Są nie tylko korzystne dla kierowców, ale także dla pieszych i rowerzystów. W miejscach, gdzie chodniki i ścieżki rowerowe przecinają się z ruchem pojazdów, lustra umożliwiają bowiem bezpieczniejsze manewry i wcześniejsze zauważenie uczestników ruchu pieszo-rowerowego. Lustra drogowe znajdują zastosowanie nie tylko na publicznych drogach, ale również na parkingach i terenach prywatnych. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości lustra do wyjazdu z posesji, parkingu czy na skrzyżowanie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Zapraszamy do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl