Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Słupki odbojowe

W wielu halach magazynowych oraz zakładach przemysłowych w codziennej pracy wykorzystywane są pojazdy takie jak np. wózki widłowe. Konieczne pozostaje zatem wydzielenie stref, po których mogą się one poruszać, aby zadbać o bezpieczeństwo na terenie przedsiębiorstwa, a także jego prawidłową, wydajną pracę. Podstawowym elementem to umożliwiającym są słupki odbojowe, które produkujemy i dostarczamy w naszej firmie. Proponujemy odbojnice słupowe blokujące wjazd pojazdom na obszary dla nich nieprzeznaczone, ale też produkty służące do innych celów.

Słupki

Słupki Słupki
Producent: Keda
Cena:

81,00 zł

Cena netto: 65,85 zł

zobacz więcej

Słupki blokujące wjazd, chroniące regały i nie tylko

Nasza oferta obejmuje słupki odbojowe, których zadaniem jest blokowanie wjazdu pojazdów do miejsc, do których nie powinny mieć one dostępu, jak również wygradzanie ciągów komunikacyjnych dla pieszych, zabezpieczanie wyposażenia na terenie hal przemysłowych lub magazynów albo ochrona bram wjazdowych. Odbojnice słupowe pozwalają zatem zadbać o przestrzeganie zasad BHP w przedsiębiorstwie, efektywną organizację przestrzeni, a także czytelne wydzielenie określonych stref z myślą o pracownikach. Słupki odbojowe produkujemy z wysokiej jakości rur stalowych, dostępnych w dwóch wariantach:

  • ocynkowanym ogniowo i malowanym proszkowo,
  • wyłącznie malowanym proszkowo.

W ten sposób nasze wyroby cechują się nieprzeciętną wytrzymałością oraz sprawdzają się zarówno przy montażu zewnętrznym, jak i wewnętrznym.

Solidne odbojnice słupowe w różnych opcjach wykonania i wykończenia

Cechą, jaką charakteryzuje się każda odbojnica słupowa z naszej oferty, jest nie tylko solidność, ale też doskonała widoczność, a tym samym bezproblemowa identyfikacja miejsc, które wydziela. Słupki odbojowe można bowiem zamówić w kolorze żółtym (RAL1023) z paskami z czarnej folii albo białym (RAL9016) z paskami z czerwonej folii odblaskowej. Oprócz tego są one przeznaczone do montażu za pomocą kotew lub do zabetonowania, a różne warianty średnicy i wysokości do wyboru spełniają odmienne oczekiwania Klientów. Jesteśmy też w stanie zaprojektować słupki blokujące wjazd zgodnie z indywidualnym projektem. Zapraszamy więc do nawiązania współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl